вівторок, 14 листопада, 2017, 15:23 Політика
Щоб мати якісну правоохоронну систему, на неї слід витрачати кошти, – Голобуцький

Щоб вимагати у працівника якісного виконання своїх обов‘язків, йому потрібно збільшувати зарплату. Те ж стосується і поліції, прокуратури та й загалом правоохоронної системи, яка без фінансування не розвиватиметься.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) говорив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«Ми повинні розуміти, що дилема зради і перемоги постійно відбувається. Це нормальна діяльність будь-якої опозиції. Понад те – їм більше немає, за що вчепитися, тому відбувається лякання», – розповів Голобуцький.

Він вважає, що депутати спекулюватимуть на темі витрачання грошей на поліцію і армію.  Окрім того лунатимуть й популістичні заклики не платити за комунальні послуги.

«Думаю, що у народі буде дуже популярною тема витрачання грошей на поліцію та зниження тарифів. Можливо, лунатимуть заклики чистого популізму, коли казатимуть, щоб люди ні за що не платити. Припускаю, що у цьому, на жаль, і полягатиме виборча парламентська кампанія, яка розпочнеться навесні наступного року і триватиме рік», – прокоментував він.

Такі ідеї він вважає дуже цинічними. Адже, при відмові сплачувати комуналку, ніхто звичайно ж не пояснюватиме, звідки тоді братимуть кошти. Та й важко не погодитися, що для якісної роботи правоохоронної системи, на неї не потрібно витрачати кошти.

«У нас є два варіанти. Можемо продовжувати ту практику, яка була раніше, коли людина посадовець сам може на себе заробити, або ж усе таки збільшувати зарплату і тоді вже щось вимагати від людей», – наголосив Голобуцький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 12:24:20