вівторок, 14 листопада, 2017, 11:50 Львів
Родичі Героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО розповіли яворівській владі про свої проблеми

У місті Яворові відбулася зустріч з родинами Героїв Небесної сотні та полеглих в зоні АТО військовослужбовців керівництва району та міста.

Про це повідомив сьогодні, 14 листопада, власкор IA ZIK з посиланням на керівника сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірину Кравчук.

З її слів, з родичами героїв, які за любов до України заплатили життям, поспілкувалися голова Яворівської РДА Орест Хлян, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх, секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Під час цієї зустрічі батьки та дружини загиблих воїнів озвучували проблеми, які їм не вдавалося самотужки вирішити, зокрема – одержання земельних ділянок, лікування.

Також було обговорено питання вшанування загиблих героїв, зокрема, відзначення Дня Гідності та Свободи, встановлення меморіальних таблиць у селі Старий Яр та місті Новояворівську», – інформує IA ZIK керівник сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірина Кравчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:57:18