вівторок, 14 листопада, 2017, 11:39 Суспільство
Про новий фільм з Пуаро
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Зрозуміла, чому одні глядачі вподобали новий фільм з Пуаро, а інші розчарувалися. Типажі в одіжі того часу, потяг, у якому перевдягаються до піжами, вагон-ресторан з вишколеними офіціантами – це як прекрасне минуле, чого нам уже не скуштувати. І воно звабливе.

Але я належу до розчарованих: там бракує динаміки, все якось розповзається, а початок з вимірюванням яєць та з черевиком у лайні налаштовує на якісь приколи від Пуаро. Сам же знаменитий нишпорка мусив «утікати» від образів Пітера Устінова та Девіда Суше, а спробуй втекти?! От і довелося шукати додаткових аргументів на свою користь: зовсім іншої форми сиві вуса, інша манера поведінки, сміх, плямкання губами...

Та навіть і не в цьому річ: кінорежисер створив цей фільм дуже гладеньким, вивіреним, прогнозованим – це як позабирати з тексту слова з народної мови і полишити сам високий літературний стиль. А може, річ в тому, що ми звикаємо до попередніх екранізацій? От я не могла дивитися нового Гетсбі, бо для мене він втілився Робертом Ретфордом. А Кенет Брана – чудовий актор. Я передивилася всі його фільми. Та він для мене не знаменитий бельгієць))) Звиняйте.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 01:46:18