Новини » Події Читать эту новость на русском

Постраждалим через вибухи в Калинівці виплатять понад 600 тисяч гривень компенсації

Наслідки вибухів у Калинівці. Фото: ZIK

Мешканцям постраждалого від вибухів на калинівському арсеналі села Павлівка, які самостійно купували будматеріали для відновлення пошкоджених боєприпасами домівок, направлено на відшкодування цих витрат 633 тис. гривень.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької ОДА.

«За оперативною інформацією, станом на 13 листопада 157 жителям с. Павлівки, Калинівського району направлено кошти на загальну суму 633 тис. грн через Укрпошту на відшкодування за самостійно придбані будівельні матеріали на відновлення домогосподарств, пошкоджених внаслідок НС що склалася 26 вересня 2017 р. в м. Калинівці», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Калинівська райдержадміністрація уклала угоди з виробниками та постачальниками вікон на придбання та монтаж металопластикових конструкцій для житлових будівель с. Павлівки. Наразі такі угоди укладено з п’ятьма профільними компаніями.

Станом на понеділок Калинівською райдержадміністрацією здійснена оплата за металопластикові конструкції (вікна) для 97 житлових будинків с. Павлівки.

В ОДА повідомляють: відповідно до процедури використання бюджетних коштів, Калинівська райдержадміністрація через управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснює виплати по відшкодуванню населенню вартості самостійно придбаних будівельних матеріалів на відновлення пошкоджених домогосподарств.

Відшкодування здійснюється на підставі затвердженого районною комісією з питань ТЕБ та НС переліку документів, необхідних для здійснення виплати відшкодування населенню за самостійно придбані будівельні матеріали на відновлення пошкоджених домогосподарств, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації в Калинівці. Йдеться про відповідну заяву, завірену сільським головою, товарні чеки, квитанції та накладні на придбані будматеріали, акти обстеження та дефектні акти, а також документи, що посвідчують особу та довідки про ідентифікаційний код.

Всі чеки, накладні і квитанції надані жителями постраждалих житлових будинків, акумулюються. Голова територіальної громади готує і надає на району комісію з питань ТЕБ та НС списки для виплати відшкодування населенню витрат за придбані будівельні матеріали на відновлення пошкоджених домогосподарств та інші цілі.

Loading...