вівторок, 14 листопада, 2017, 18:30 Політика
Порошенко вважає неприйнятною «інформаційну війну» між НАБУ та НАЗК, – Цеголко
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Президент України засуджує «інформаційну війну» між Національним антикорупційним бюро і Національним агентством із запобігання корупції.

Про це заявив речник голови держави Святослав Цеголко.

«Президент вважає категорично неприйнятною інформаційну війну між НАБУ і НАЗК, яка посилилася останніми днями і завдає шкоди суспільним інтересам», – написав речник Петра Порошенка у Twitter.

Він також поширив відповідь Адміністрації Президента на інформаційний запит агентства «Інтерфакс-Україна» щодо обвинувачень однієї зі співробітниць НАЗК Ганни Соломатіної. 14 листопада Соломатіна заявила, що НАЗК перебуває під впливом Адміністрації президента і що в агентстві фальсифікують перевірки електронних декларацій чиновників.

В АП заявляють, що у них немає осіб, причетних до фальсифікації перевірки електронних декларацій, і немає інструментів впливу на Національне агентство з питань запобігання корупції. «Відповідні заяви Ганни Соломатіної, очевидно, слід розглядати в площині її робочих й особистих стосунків із керівництвом НАЗК», – йдеться у відповіді Адміністрації Президента.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 21:19:37