вівторок, 14 листопада, 2017, 19:51 Політика
Політолог: Перевага США над РФ – «фінансовий кийок», що перетворюється в чарівну паличку

В американців є те, що називається «фінансовий кийок». Вони ним розмахують. Більш того, вони можуть перетворити його на чарівну паличку.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив політолог Віктор Небоженко.

Зазначимо, що у понеділок, 13 листопада, в Белграді відбулася зустріч спеціального представника США з питань України Курта Волкера і помічника президента Росії Владислава Суркова, в ході якої обговорювалися зусилля з припинення війни на Донбасі.

Політолог Віктор Небоженко вважає, що ця зустріч є важливою не лише для України, а й для США та Росії.

«А от чому вони не домовилися щодо миротворців, то на це питання мають відповісти на саміті у В’єтнамі два президенти – Путін і Трамп. Президент Росії принципово вирішив не погоджуватися з американською пропозицією щодо миротворців. Саме через це у дипломатів Волкера та Суркова домовитися про щось не вийшло», – зазначив Віктор Небоженко.

Тому, як додав політолог, цей процес триватиме, але у американців є більше шансів. Адже окрім українського питання вони розглядатимуть і питання реквізиції та ревізії російської власності у США. «Тому, грубо кажучи, 2 лютого ми отримаємо якийсь результат щодо введення миротворців на Донбас», – заявив гість програми.

Віктор Небоженко також наголосив, що у Америки є ще одна перевага над РФ – фінанси.

«В американців є те, що називається «фінансовий кийок» і вони ним розмахують, більше того, можуть перетворити його на чарівну паличку. Тому цілком можливо, що до нового року Сурков, відповідно до пропозицій керівництва, піде на зустріч і питання щодо появи миротворців буде погоджене з Кремлем. І тут, я наголошу, що саме з Кремлем, а не із так званою владою на Донбасі», – зазначив Віктор Небоженко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:34:20