вівторок, 14 листопада, 2017, 15:55 Суспільство
Погода в Україні на середу, 15 листопада

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями.

На всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі складе -5...+13 градусів, удень+4…+17. Вітер змінний, переважно західний, північний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -1...+1 градус, удень – від+4 до+6. Вітер північно-західний, південно-західний і західний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сухо за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+5 градусів, удень повітря прогріється до+5...+10. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе+6...+13 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від+1 до+17. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до 0...+3 градусів, денна температура повітря складе+4...+10. Вітер східний, південний, південно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до -5...0 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть+4…+10. Вітер східний, південний, південно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -3...-2, вдень – до+5...+8 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2…+2 градуси, вдень – від+3 до+6. Вітер західний, північний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:31:32