вівторок, 14 листопада, 2017, 8:57 Львів
Площу Ринок Самбора перемостять бруківкою за 4 млн грн

На засіданні виконавчого комітету Самбірської міської ради Львівської області поділили субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам в загальній сумі 5 млн. 547 тис. 670 грн.

Кошти в основному призначені на покращення інфраструктури центральної частини міста. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомив кореспондент IA ZIK.

Цікаво, що серед інших населених пунктів Самбір отримав найбільшу суму. Окремі депутати схильні вважати, що це подяка за те, що місто приймає необліковану кількість львівського сміття.

Розподіл обласної субвенції виглядає так:   4 млн грн міськвиконком передбачив на реконструкцію центральної площі Ринок, понад 777 тис. грн – на благоустрій міського парку відпочинку та за 770 тис. грн буде покращено стадіон імені Лева Броварського. Останній справді цього потребує.

Місцевих аналітиків та окремих депутатів дивує, навіщо влада хоче витратити аж 4 млн грн на реконструкцію центральної частини міста, яка і так вимощена бруківкою?

Нагадаємо, що розпорядження голови Львівської ОДА Олега Синютки про виділення Самбору субвенції з’явилося ще 2 жовтня. Того ж місяця двічі засідав міськвиконком. Але чомусь жодного разу не розглядалось питання про розподіл коштів, а лише в середині листопада, коли вкрай несприятлива погода для таких робіт та обмежені можливості освоїти гроші в повному обсязі.

До речі, це актуальне з фінансової і господарської точки зору питання цікавило деяких членів міськвиконкому. Вони хотіли з’ясувати, чи будуть ці бюджетні кошти перехідними, адже під кінець року виготовити проектно-кошторисну документацію та освоїти всю суму не так просто.

На жаль, міський голова Юрій Гамар не міг ствердно відповісти, лише пояснив, що, мовляв, разом з іншими головами проситимуть губернатора про перекидання коштів на наступний рік.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 11:02:47