вівторок, 14 листопада, 2017, 21:17 Політика
Парасюк: Усі три Майдани відбувалися проти проросійської влади в Україні

Усі три Майдани в Україні відбувалися проти тих людей, якими керували з Росії.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк.

Гість програми зауважив, що Україну завжди ділили на якісь території: східні та західні. Володимир Парасюк каже, що це один із методів маніпулювання суспільством.

«І цими методами завжди маніпулювали ті, кому це було вигідно. І якщо ми зараз говоримо про «Партію регіонів», то найпрекрасніший метод для них – залякувати людей, щоб було протистояння одних та других. Але давайте подивимося, що сталося в Україні після 2014 року: Путін пророкував Україні певний бліцкриг, він собі придумав, що він дійде аж до Києва і йому не буде протистояння, бо східні території нашої держави, як він думав, проросійські, що там пропаганда працює добре і що люди не повстануть за національні інтереси», – зазначив гість програми.

Та попри переконання Росії, як зауважив Парасюк, план Путіна провалився і він не зайшов дальше Донецька та Луганська.

«Йому дала опір перша область, зокрема, Дніпропетровська. Яка, до речі, має найбільші втрати за час проведення АТО. І він в цьому прорахувався», – наголосив нардеп.

Володимир Парасюк додав, що тему поділу України на Східну та Західну завжди піднімають політики.

«Цю тему завжди розкручували політики. Але я вам хочу сказати, що всі ці три Майдани відбувалися проти тих людей, якими керували з Росії. Адже Радянський Союз – це само собою була певна імперська модель, Помаранчева революція була проти Кучми, який був досить проросійським і наставником якого був проросійський Янукович. І останній Майдан також був проти проросійського Януковича, який зараз знаходиться у Росії. Тому я ще раз кажу, не потрібно нікого розділяти. Потрібно просто-напросто усвідомити де ти живеш і поважати ті традиції, які тут є»,– наголосив народний депутат.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 23:42:43