вівторок, 14 листопада, 2017, 20:34 Політика
Нині в Україні загострилася внутрішньополітична ситуація, – Віталій Крюков

В Україні загострилася внутріполітична ситуація, і кожна зі сторін у цьому протиборстві шукає шляхи та можливості, щоб отримати гору.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив політичний експерт Віталій Крюков.

Гість програми, коментуючи заяву керівниці департаменту фінансового контролю НАЗК Ганни Соломатіної, наголосив, що нині в Україні загострилася внутріполітична ситуація, і кожна зі сторін, а їх є чимало у цьому протиборстві, шукає шляхи та можливості у протистоянні, щоб отримати гору.

«Ми прекрасно пам’ятаємо, по-перше, чому ці антикорупційні органи створювались, на чию вимогу, під якою «солодкою морквиною» це робилося. Виявляється, було 144 пункти, які Україна зобов’язалася виконати для того, щоб отримати безвіз. Потім ми пам’ятаємо цю всю історію із електронним декларуванням, яке затягувалося; створення антикорупційних органів, які, до речі, за нашими зобов’язаннями, ще не до кінця створені, адже ще немає антикорупційного суду», – наголосив гість програми.

Віталій Крюков звернув увагу на те, як останнім часом виникають великі претензії, які водночас мало чим обгрунтовані, стосовно Національного антикорупційного бюро України.

«Я думаю, причина у тому, що надто близько наблизилися до змісту тієї діяльності, яку вже третій рік демонструє нам політичний режим Порошенка», – переконаний політичний експерт.

Нагадаємо, керівниця департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок е-декларацій. Відповідні матеріали вона передала до НАБУ. Як повідомили у НАБУ, детективи розпочали досудове розслідування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:34:00