вівторок, 14 листопада, 2017, 20:00 Події
НАЗК у суді оскаржуватиме звинувачення в фальсифікаціях

Національне агентство з питань запобігання корупції скерує до суду позовну заяву з вимогою спростування інформації про можливі фальсифікації перевірок декларацій.

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

Йдеться про звинувачення голови НАЗК Наталії Корчак її підлеглою Ганною Соломатіною.

«Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, проведений сьогодні за участі народних депутатів України, є фактом поширення недостовірної інформації негативного змісту з метою дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції», – йдеться в повідомленні.

У відомстві вважають, що поширення зазначеної інформації є особистою атакою на голову та колектив Національного агентства та «спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні».

«У рамках відкритого Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження… Національне агентство готове до співпраці та зацікавлене в отриманні об’єктивного та неупередженого результату», – додали в НАЗК.

Як відомо, 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

Соломатіна заявила також, що члени НАЗК змушували представників департаменту фінансового контролю перевіряти тих, хто не мав підлягати перевірці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:33:00