вівторок, 14 листопада, 2017, 21:55 Політика
Нардеп-опоблоківець: Ми не ходимо у вишиванках, але також любимо Україну

«Опоблоківець»: Ми не ходимо у вишиванках, але також любимо Україну та не хочемо «Придністров’я»

Так, не ходили ми у вишиванках, так, не говорили ми українською мовою, але ми також не хочемо жити у Придністров’ї, у якомусь там «ЗНР». Ми також голосували за Україну і ми любимо її.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України («Опозиційний блок») Євген Балицький.

Присутній у студії нардеп Володимир Парасюк зауважив, що Революція Гідності не була покликана поставити на певні посади певних людей. Натомість, як наголосив Парасюк, що Революція Гідності була спрямована на те, аби українці відстояли свою честь та гідність.

«Не важливо що ви хотіли та що ви думали. Важливо те, що звершилося та що відбулося. Але те, що стосується особисто мене, то таких як є дуже багато, повірте, не даремно ж люди на моєму окрузі віддають по 60% голосів, із цим не можна не рахуватися. Але зрозумійте, я не намагаюся ідеалізувати тих, кого я представляю, але країна у нас різна», – апелював Парасюку Євген Балицький.

Нардеп-опоблоківець додав, що він і люди, яких він представляє мали інші традиції, аніж Парасюк та люди, яких нардеп представляє.

«У нас були інші традиції, але ми також голосували за Україну і ми любимо її не менше за вас. У вас своє уявлення цього процесу, а у нас своє. Так, не ходили ми у вишиванках, так, не говорили ми українською мовою, але ми також не хочемо жити у Придністров’ї, у якомусь там «ЗНР». Коли вішають ярлики і розділяють, мовляв, ти сепаратист бо ти з Донбасу, або з Мелітополя, але зрозумійте, ми також хочемо жити в країні за яку ми голосували»,– заявив Балицький.

Нардеп-опоблоківець вважає, що не має нічого поганого в тому, що Україну розділяють. От до прикладу у нього зовсім інші герої.

«Для мене Бандера не герой, і Шухевич для мене не герой, нас по іншому виховували. Для мене герої ті люди, які звільняли моє місто, зокрема, Жуков. Люди, які від фашизму звільняли, це мої герої. Не будуть моїми героями ваші герої. Але я не нав’язуюсь вам, я приїжджаю у Трускавець і бачу пам’ятник Бандері, я квітів не несу, але я не кидаюся на нього, аби загризти його», – додав «опоблоківець».

На що Володимир Парасюк відповів, що якби Євген Балицький таки був при владі, то він би обов’язково позносив пам’ятники українських Героїв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 23:42:34