вівторок, 14 листопада, 2017, 19:59 Політика
Нардеп Кривенко розповів про внесені поправки до проекту держбюджету від Ради

Щодо бюджету країни ще не відбулося повноцінного другого читання в парламенті. Однак сьогодні вже виникають різні фейки та страшилки навколо цього документу.

Таку думку висловив народний депутат України Вадим Кривенко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Народний депутат спробував пояснив усі дії парламенту, які зараз відбуваються у зв’язку із розглядом бюджету країни на наступний рік.

«Уряд спрямував своє бачення бюджету до Верховної Ради. Після цього бюджетний комітет парламенту та всі депутати, які хотіли щось додати та змінити, робили свої напрацювання. І саме сьогодні й були проголосовані ті додатки і поправки, які зробили депутати. Після цього бюджет знову повернули до уряду. Він має переглянути цей проект і врахувати зауваження парламенту», – розповів Кривенко.

І тільки після цих процедур, підкреслив депутат, відбудеться повноцінне друге читання бюджету з усіма поправками. Натомість сьогодні, коли документ тільки розглядається, уже виникають різні фейки та страшилки навколо цього документу.

«Ми ще не встигли натиснути на кнопки, а вже розпочалися якісь вигадки навколо бюджету. Щодо запропонованих від парламенту поправок, то це ті речі, про які зараз всі говорять. Це реверсна субвенція, пільги по ЖКГ і тому подібне. І те, що Кабмін дійсно хотів перекласти на оплату з місцевих бюджетів, уже в першому читанні, депутати це виправили», – зауважив політик.

Тобто, підсумовує депутат, всі, хто хочуть, ті й працюють над удосконаленням бюджету, а не роблять гучні обвинувальні заяви. Але при цьому не пропонують своїх поправок.

«У парламенті є деякі фракції, які вже протягом трьох років не голосують за державний бюджет. Це дуже проста позиція – не брати ні за що відповідальність, а тільки ходити по прямих ефірах і критикувати дії влади», – наголосив Вадим Кривенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 06:40:19