вівторок, 14 листопада, 2017, 9:59 Регіони
На Прикарпатті студенти і викладачі наліпили 200 кг вареників для бійів АТО
На Прикарпатті студенти і викладачі наліпили 200 кг вареників для бійів АТО
На Прикарпатті студенти і викладачі наліпили 200 кг вареників для бійів АТО

Декілька останніх тижнів тривала акція зі збору продуктів харчування та предметів першої необхідності для бійців Української добровольчої армії, які перебувають зараз на сході України.

До акції долучилися студенти і викладачі Бурштинського торговельно-економічного коледжу, які наліпили і наварили протягом дня 200 кг вареників, щоб передати їх в зону АТО. Про це повідомили у Прикарпатському осередку національного руху «Державна Ініціатива Яроша».

«Ми запропонували усім нашим учням долучитися до акції і з кожної групи зголосилися студенти, їм допомагали педагоги, майстри виробничого навчання, викладачі різних спеціальностей», – розповідає заступник директора з виховної роботи Бурштинського торговельно-економічного коледжу Ольга Голишівська.

«Хочу подякувати усім учасникам акції від імені тих хлопців, які зараз перебувають на теренах Східної України. Ці вареники – це те тепло, яке ми повеземо від вас нашим воїнам. Вони побачать, що тут про них пам’ятають», – зазначив волонтер Української добровольчої армії Іван Зобків.

На згадку волонтери зробили фото із прапором, освяченим на легендарній Осовій Поляні, урочищі на Рогатинщині, де у 1943-1944 роках було місце таборування сотень УПА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:10:41