вівторок, 14 листопада, 2017, 17:53 Події
Морському піхотинцю, який ударив патрульного, світить до восьми років

Військова прокуратура проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо морського піхотинця, який вчинив опір патрулю.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Було установлено, що 2 листопада поблизу автобусної зупинки у с. Дівички на Київщині, у зв’язку з недотриманням статутних вимог щодо носіння військової форми одягу та паління у недозволеному місці, військовим патрулем були зупинені кілька військовослужбовців Військово-Морських сил, які перебували у відрядженні, з вимогою усунути вказані порушення.

Неадекватно і зухвало реагуючи на зауваження та вимогу начальника військового патруля, матрос К., як з’ясувалося потім, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, несподівано ударив головою в обличчя одному з патрульних сержанту Д. Після скоєного, зазначеного правопорушника було затримано.

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України зареєстровано кримінальне провадження щодо вчинення матросом К. кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 («Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану») ст. 405 («Погроза або насильство щодо начальника») Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

У прокуратурі зазначають, що згадана санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:30:42