Новини » Політика 14 листопада, 2017, 22:55
Мені противно усвідомлювати, що я народився у Радянському Союзі, – Парасюк

Мені противно усвідомлювати, що я народився у Радянському Союзі. Адже це був період довготривалої окупації України.

Про це заявив народний депутат України Володимир Парасюк у ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK.

«Якщо запитати у мого опонента, а яка історія у вашої ідеології, то вони знову повертаються до Радянського Союзу та всього «червоного» непотребу. Натомість історія нашої ідеології – це ті люди, які відстоювали територіальну цілісність нашої держави», – наголосив Володимир Парасюк.

Він переконаний, що в сучасної європейської України не може бути спільного майбутнього із прорадянською ідеологію, яку фактично пропагують представники «Опоблоку», тобто колишні регіонали.

«Радянська ідеологія вже фактично знищена, а зараз ми боремося із її наслідками. І саме на Донбасі люди дуже добре усвідомили про що йдеться. І я тішуся, що Україна розвивається саме так, як розвивається», – підкреслив Парасюк.

Натомість депутат від «Опоблоку» Євген Балицький на тезу свого опонента про те, що Радянський Союз – це була окупація України, відповів: «Радянський Союз – це історія наших батьків та дідів, і її потрібно поважати».

«Якою ціною досягнута ваша незалежність, про яку ви зараз говорите? У нас з вами різна незалежність, і ми по-різному її розуміємо. Але ми не менше українці, ніж ви», – звернувся до Парасюка Євген Балицький.

Натомість про запитання від опонента про Степана Бандеру, Балицький відповів, що для нього це ворог.

«Тобто людина, яка виступала за вільну незалежну Українську державу, є ворогом? А Українська повстанська армія, яка відстоювала свою територіальну цілісність, і була між двома фронтами – Фашистською Німеччиною і Радянським Союзом, для цієї людини теж є ворогом», – наголосив Володимир Парасюк.

Читайте також: Парасюк розповів, хто перешкоджає українцям пересісти на європейські автомобілі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 10:45 :42