вівторок, 14 листопада, 2017, 22:10 Політика
Леонід Кравчук: Влада має постійно пам’ятати, що революція триває

Рано чи пізно суспільство знову підніме запитання: Що зроблено для того, щоб ідеї, завдання та ідеологія Майдану стали реальністю?

Таку думку висловив Президент України у 1991-1994 роках Леонід Кравчук у ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно на телеканалі ZIK

«Без Революції гідності, яку можна по різному оцінювати, не було б руху вперед. Адже на Майдан вийшла молодь, яка принесла нові завдання, ідеологію та нове бачення світу. Натомість втілити ці вимоги в життя поки що не вдалося. Однак це припустимо, адже за 2-3 роки змінити ситуацію в цілому практично неможливо», – констатував Леонід Кравчук.

Однак, зауважує він, ті посадовці, які зараз перебувають при владі, повинні постійно пам’ятати, що революція не завершена і досі триває для кожного українця.

«Можновладці мають усвідомити, що вони мають діяти так, як хоче цього народ, і як було задекларовано і записано кров’ю на Майдані. Адже якщо посадовці, працюючи кожного дня на країну, будуть забувати, що були жертви та революція, і почнуть жити за іншими вимірами, а спогад про Майдан залишать тільки для гасел, то це абсолютно неприпустимо», – наголосив державний діяч.

Відтак, суспільство обов’язково має отримати відповідь, хто ж винен у трагедіях, які відбулися на Майдані, чому до цього часу ці люди не покарані, та що змінилося на краще після тих подій.

«Влада повинна постійно звітуватися, адже, насправді, Майдан не закінчився. І рано чи пізно суспільство знову підніме запитання: Що зроблено для того, щоб ідеї, завдання та ідеологія Майдану стали реальністю?», – певен Леонід Кравчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 23:42:16