вівторок, 14 листопада, 2017, 2:30 Політика
Кузьмук про Іловайськ та Дебальцеве: Усі втрати розслідуються

Будь-які втрати розслідуються командою у військовій прокуратурі. І до речі, щодо усіх наших втрат в Іловайську та в Дебальцево працювала і продовжує працювати військова прокуратура.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив генерал армії України, екс-міністр оборони України Олександр Кузьмук, відповідаючи на запитання ведучої, чи є на його думку відповідальність військових за те, як вони розпоряджаються долями рядових військових.

«Обов’язково є! І будь-які втрати розслідуються. Вони розслідуються командою у військовій прокуратурі. І до речі, щодо усіх наших втрат в Іловайську, в Дебальцево працювала і продовжує працювати військова прокуратура. І з висновками опублікованого я абсолютно погоджуюся», – заявив Олександр Кузьмук.

Екс-міністра оборони дивується, що досі в Україні не створені військові суди, адже є чимало військових злочинів, які потрібно розслідувати.

«Уже час настав, я не знаю чому до сих пір це не зроблено, багато людей страждають. Адже там, де є військова прокуратура, там мають бути і військові суди. Ще у 2010 році військові суди були ліквідовані і коли ми підняли питання поновлення військової прокуратури, я вимагав і створення військових судів. Тоді була б і логіка. Але чому зараз це не робиться, мені не зрозуміло», – додав Олександр Кузьмук.

Читайте також, Екс-міністр Кузьмук: Знаєте, чому росіяни після Іловайська не пішли далі? Вони перелякалися

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:06:02