вівторок, 14 листопада, 2017, 16:19 Економіка
Кувейт зацікавився українськими літаками АН-178
Літак АН-178. Фото: mybaku.az
Літак АН-178. Фото: mybaku.az

Представники оборонних відомств Кувейту виявили живий інтерес до нашого літака АН-178. Українська сторона готова розпочати перемовини щодо співпраці у цьому напрямку.

Про це повідомив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський, який відвідав з офіційним візитом Державу Кувейт, інформує прес-служба РНБО.

У рамках візиту відбулася зустріч О. Гладковського з начальником Генерального штабу Збройних сил Кувейту генералом М. Аль-Хедром, під час якої сторони підкреслили важливість співпраці у військово-технічній сфері та наголосили на необхідності її подальшої активізації.

Під час зустрічі першого заступника секретаря РНБО України з керуючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фаруком Аль-Бастакі було обговорено питання щодо можливості залучення кувейтських інвестицій в економіку України.

Окрім того, О. Гладковський зустрівся з першим заступником МЗС Кувейту Х. Аль-Джараллою та висловив вдячність за сприяння в проведенні виставки озброєнь та техніки українського виробництва в Кувейті.

Представникам оборонних відомств Кувейту продемонстрували, зокрема, безпілотний багатофункціональний бронетранспортер «Фантом-2», ПТРК «Скіф» з керованими ракетами та легкий переносний ракетний комплекс «Корсар». Також відбувся демонстраційний політ багатоцільового транспортного літака Ан-178.

«Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту виявили живий інтерес до нашого літака АН-178. Українська сторона готова розпочати перемовини щодо співпраці у цьому напрямку, як щодо продажу, так і щодо спільного виробництва. Окрім цього, вважаю надзвичайно перспективним ринок Кувейту для розвитку співробітництва у військово-технічній сфері, починаючи із бронетанкової галузі та високоточного озброєння, і закінчуючи масштабними авіаційними проектами», – зазначив О.Гладковський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 18:50 :28