вівторок, 14 листопада, 2017, 13:38 Регіони
Ковельська мерія на Волині гальмує ліквідацію наслідків екологічного лиха, – ОДА

Вже до кінця року планували виконати основні заходи, аби якнайшвидше ліквідувати наслідки екологічного лиха через багаторічну діяльність Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод».

Однак із низки причин процес затримується, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

За словами начальника головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Богдана Лозинського, затверджено низку заходів. Зокрема, ремонт залізо-бетонних резервуарів для ізоляції відходів тваринного походження та під’їздної дороги, а також благоустрій території навколо резервуарів. Визначені терміни – 30 жовтня, головний виконавець – Ковельська міська рада. На жаль, роботи не завершені. Саме тому надіслано лист із проханням надати відповідну інформацію щодо завершення вищевказаних робіт. Нині інформація відсутня.

«Де-факто, завершено переміщення ґрунту біля залізо-бетонних споруд. Працює бригада щодо облаштування спеціальних риштувань для заливки бетону. Окрім того, тривають підготовчі роботи для висипання щебеню безпосередньо навколо споруд і з’їздів до них. Постійно проводять дезінфекційні та дератизаційні роботи. На сьогодні на заводі працюють люди, які прибирають кістки навколо підприємства. Сьогодні-завтра всі кістки заберуть і наведуть порядок довкола. Однак існує проблема – частково виплачена заробітна плата за серпень», – повідомив Лозинський.

Відтак, глава ОДА Володимир Гунчик доручив провести чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де заслухають звіт Ковельського міського голови Олега Кіндера щодо виконання постанови уряду та освоєння коштів, виділених на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у Ковелі.

«Якщо протягом тижня не виконають усі доручення комісії, не підпишуть угоди тощо, прошу підготувати відповідні документи до Кабінету Міністрів України про незадовільне виконання заходів, визначених у постанові Кабміну», – зауважив Гунчик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:09:36