Новини » Львів

Керівника екстреної медицини Львівщини можуть звільнити з посади

Володимир Похмурський. Фото: tvoemisto.tv

Керівника Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Володимира Похмурського можуть звільнити з посади. Відповідне питання буде винесено на розгляд сесії Львівської облради.

Про це 14 листопада на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, відповідаючи на запитання журналістів.

«Я незадоволений роботою керівника екстреної медицини. У нього є два варіанти: покращити свою роботу, інший – залишити посаду. Наскільки я розумію, це питання буде винесено на розгляд сесії обласної ради і депутатський корпус, який є роботодавцем у цьому випадку, вирішить питання стосовно ефективності роботи цього керівника», – повідомив О.Синютка.

На запитання щодо зауважень до роботи В.Похмурського О.Синютка відповів: «Якщо від людей є зауваження, значить є зауваження до організації роботи».

Як повідомлялося, у січні 2017 року конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду гендиректора Комунального закладу Львівської облради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Похмурського, який був єдиним кандидатом, що зголосився на конкурс.

Після довгих перипетій та дискусій наприкінці травня 2016 року Львівська облрада таки прийняла рішення про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Передбачалося завершити реформу, розпочату в державі ще у 2013 році. Йдеться про об’єднання служби екстреної допомоги в єдине ціле (на сьогодні на Львівщині є три юридичні структури) та створення єдиної оперативної диспетчерської для керування бригадами «швидкої» у всій області.Loading...