вівторок, 14 листопада, 2017, 16:39 Економіка
Фонд держмайна хоче скоротити перелік заборонених до приватизації об’єктів
Фонд державного майна України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Фонд державного майна України. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Фонд державного майна України пропонує переглянути список об’єктів, заборонених до приватизації або розробити новий закон, до якого включити лише ті підприємства, які дійсно мають стратегічне значення для держави.

Про це повідомив керівник фонду державного майна Віталій Трубаров, інформує прес-служба відомства.

За його словами, фонд звертається до Комітету з питань економічної політики Верховної Ради із закликом внести зміни в діючий закон або розробити новий.

«Майже 200 підприємств, які за програмою «Тріаж» мають бути приватизовані, перебувають під забороною. І левова частка з них не несе жодного стратегічного значення»,- наголошує Віталій Трубаров.

«Мінагрополітики має 41 підприємство зі статусом стратегічності. Полтавський, Ніжинський, Радивилівський хлібокомбінати, радгоспи, коконосушарки конярства, закінчуючи Укрспиртом. В чому їх стратегічність, це звичайні підприємства, котрі лобістськими шляхами потрапили під заборону для приватизації»,- зазначає керівник Фонду держмайна.

Віталій Трубаров наголошує, що за державою повинні залишатися лише ті об’єкти, які забезпечують безпеку, обороноздатність, інфраструктуру.

«Мінкультури і те має шість стратегічних підприємств, Міністерство соцполітики – 14, Мінекономрозвитку – 31. Держава має бути регулятором, а не самостійно вести господарську діяльність. Майже кожна четверта справа НАБУ саме щодо корупції на держпідприємствах»,- зазначив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:30:37