вівторок, 14 листопада, 2017, 16:38 Регіони
Чернівецька облрада вимагає у парламенту скасувати депутатську недоторканість

Чернівецька обласна рада ухвалила звернення до Верховної Ради України з вимогою скасування депутатської недоторканості нардепів.

Про це повідомляє molbuk.ua

За відповідний проект рішення, автором якого є заступник голови облради Віталій Мельничук, за другою спробою проголосували 39 депутатів.

Під час першої спроби голосування за це звернення окремі обранці пропонували відкласти проект рішення на довивчення у зв’язку з тим, що Верховна Рада вже ухвалила законопроект про позбавлення недоторканості нардепів та відправила його на експертизу до Конституційного суду.

Тож, для  ухвалення цього рішення спочатку не вистачило голосів депутатів.

Наприкінці сесії обранці повернулися до розгляду цього питання. Депутати підтримали пропозицію депутата Михайла Березовського щодо нової редакції тексту звернення: «Ми, депутати Чернівецької обласної ради, звертаємось до вас щодо термінового скасування депутатської недоторканості з нардепів і просимо поінформувати нас про виконане рішення».

Пізніше депутат Василь Любимський запропонував змінити слово «щодо» у тексті звернення на «з вимогою». Депутати підтримали його пропозицію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 01:30:27