Астрономи показали, як насправді виглядає Місяць

У розпорядженні людства величезна кількість фотознімків Місяця. На більшості з них природний супутник Землі забарвлений в непривабливий сірий колір. Однак в дійсності все виглядає не зовсім так. Левова частка знимок, що циркулюють в мережі, є результатом некоректної обробки фотографій.

Про це повідомляє Телеграф.

Астрономы показали, как на самом деле выглядит Луна

Насправді ж Місяць здатна уразити людину різноманітністю своїх фарб. На прохання NASA фотохудожник Ален Пайлу відкоригував знімки. Матеріал був опублікований на сайті аерокосмічного агентства.

Фахівці вирішили обробити зображення небесного тіла таким чином, щоб воно постало перед широкою публікою в своїх істинних кольорах.

Відредагована знимка була опублікована на сайті NASA. За словами планетологів, невеликі відмінності в колірній палітрі Місяця дозволяють вивчити її хімічний склад.

Так, в синій колір пофарбовані багаті титаном місячні райони. Фіолетовий колір ознаменовує собою відсутність заліза і титану.

Темним відтінком позначений кратер Архімеда в Морі Дощів. Як сказали дослідники, фотокадр був сфотографований під час місії «Аполлон», а експериментував з кольорами художник Ален Пайлу

Читайте також: У мережі з’явилося відео рідкісного параду планет

Loading...