понеділок, 13 листопада, 2017, 21:45 Політика
За схемою «Роттердам+» українці переплатили від 12-ти до 17 млрд грн, – Шабунін

Від 12-ти до 17-ти мільярдів гривень ми подарували Януковичу через рішення одного державного органу під контролем Петра Олексійовича Порошенка.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Гість програми наголосив, що однієї із ключових причин переплати на тарифах в Україні є схема «Роттердам+».

«Це коли завдяки рішенню НКРЕКП, яке очолює менеджер Порошенка, Україна дарує… Не Україна, українські громадяни вже переплатили в акцизі, за нашими підрахунками та іншими експертними підрахунками, від 12-ти до 17-ти мільярдів гривень. Їх подарували Януковичу через рішення одного державного органу під контролем Петра Олексійовича Порошенка. Це причина того, що ми переплачуємо за тариф», – заявив Віталій Шабунін.

Коментуючи слова глядачів щодо позовів до суду, у тому числі, Європейського суду з прав людини через надвисокі тарифи, Віталій Шабунін припустив, що цей процес може тривати щонайменше п’ять років.

Гість програми запропонував інший вихід із ситуації. «Потрібно просто обрати нормальну політичну еліту, яка зробить дійсно незалежний регулятор у цій сфері, – НКРЕ, який прийме нормальне регулювання у цій сфері. Ми будемо платити не нульовий тариф, але, очевидно, менший, аніж ми платимо зараз», – зазначив Віталій Шабунін.

Гість програми додав, що такий шлях – швидший, адже вибори відбудуться через два з половиною роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 04:16 :03