понеділок, 13 листопада, 2017, 15:37 Спорт
Андрій Шевченко і його штаб у збірній України матимуть зменшену зарплатню
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко. Фото: ФФУ
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко. Фото: ФФУ

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко і його помічники можуть підписати нові контракти з Федерацією футболу України (ФФУ) за умови зниження своїх окладів.

Президент ФФУ Андрій Павелко, коментуючи ситуацію, зазначив, що його організація хоче оптимізувати фінансування, для чого найближчим часом має намір проаналізувати всі існуючі для цього можливості.

«Звичайно, ми б хотіли, щоб оптимізація розтрат була ефективною. У нас є час проаналізувати ті чи інші можливості для тренерського штабу, зробивши висновки, як ми будемо жити далі, які цілі поставимо, а також з ким будемо розвивати український футбол і національну збірну», – цитує Павелка ukrinform.ua.  

Раніше повідомлялося, що Андрій Шевченко продовжить роботу на посаді головного тренера збірної України до кінця Євро-2020, хоча новий контракт з фахівцем офіційно ще не був підписаний.

Нагадаємо, що збірна України під керівництвом Шевченка провела один відбірковий цикл. «Синьо-жовті» посіли у своїй відбірковій групі третє місце і не змогли пробитися до фінальної частини чемпіонату світу-2018.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 02:30:33