понеділок, 13 листопада, 2017, 17:19 Події
У Нацполіції майже 22% жінок, – МВС
Українські поліцейські. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO
Українські поліцейські. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO

У структурі Національної поліції працює 21,8% жінок.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час зустрічі щодо імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека», інформує прес-служба МВС.

Він підкреслив, що на сьогодні впровадження принципу гендерної рівності в органах системи внутрішніх справ є одним з пріоритетів міністерства.

«Кількість жінок в органах та підрозділах служби цивільного захисту становить 12,5% загальної чисельності, в апараті ДСНС – 47,2 %. У Держприкордонсужбі 24% особового складу – жінки, з яких 13% – офіцери. В структурі Національної поліції працює 21,8% жінок. Відсоткове співвідношення кількості військовослужбовців-жінок у Нацгвардії до кількості військовослужбовців-чоловіків становить 6,2 %. Проте, ми продовжуємо розвивати напрямок забезпечення гендерної рівності та рівного доступу до можливостей в органах системи внутрішніх справ», ‑ запевнив перший заступник міністра.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила значні досягнення МВС у встановленні гендерної рівності, а саме введення посад радників та контактних осіб з гендерних питань у центральних апаратах управління органів системи внутрішніх справ.

«Я дуже вдячна колегам з Міністерства внутрішніх справ за активну участь у врахуванні гендерного фактора при роботі. Ми маємо розуміти, що 1325 ‑ це не лише про жінок, це про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного», ‑ відзначила вона.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:09:14