понеділок, 13 листопада, 2017, 15:22 Львів
У Дрогобичі проведуть мобілізаційні навчання

З 14 по 17 листопада у Дрогобичі відбудуться навчальні мобілізаційні заходи.

Про це сьогодні, 13 листопада, під час оперативної наради у Дрогобицькій міській раді інформував головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міськвиконкому Ярослав Янушевич, – передає власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Під час  навчань відпрацьовуватимуть програму з мобілізації населення та техніки на випадок проведення військових дій.

Як зазначив посадовець, у навчальній програмі буде задіяно три локації: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, КП «ЖЕО» та ПрАТ ТЕК «Західукртранс».

Також в ході обговорення питання щодо мобілізаційних завдань перший заступник міського голови Ігор Герман зазначив, що під час сьогоднішньої наради з головою ЛОДА Олегом Синюткою, місто Дрогобич позитивно відзначили у проведенні мобілізаційної роботи. Разом з тим посадовець звернув увагу відділу з питань НС та ЦЗН міськвиконкому на роботу системи оповіщення населення. З цього приводу Ігор Герман доручив начальнику відділу Миколі Летнянчину подати доповідну про готовність системи у місті.

Нагадаємо, у Дрогобичі систематично вмикають систему оповіщення з метою перевірки її стану та готовності на випадок проведення військових дій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:09:21