Новини » Політика 13 листопада, 2017, 18:36
Трамп розуміє ціну свого промаху щодо України, – Євген Магда

Трамп не дуже переймається долею України. Однак усвідомлює, що один його промах може призвести до складних наслідків для нього.

Таку думку висловив директор Центру суспільних відносин Євген Магда в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«У США не завдяки, а саме в супереч Трампу є внутрішньополітичний консенсус у Конгресі. Відтак президент перебуває на короткому повідку санаційного закону і змушений діяти в його межах. Адже Трамп, перемігши на виборах, налаштував проти себе і демократів, і республіканців, оскільки у політиці є фактично ніким, хоча й зумів обійти представників республіканського істеблішменту», – прокоментував Євген Магда.

Відтак, пояснює експерт, з одного боку Трамп є президентом наймогутнішої держави у світі, і тому як бізнесмен авантюрного характеру був би не проти домовитися з Росією. Але, вірогідно, його радники наголошують на тому, що США не може вести таку політику.

«Такі деталі створюють складну картину, оскілки є внутрішні чинники впливу на поведінку Трампа, а є і зовнішні. Я не думаю, що Трамп переймається долею України. Однак він усвідомлює, що один його промах може призвести до складних для нього наслідків», – підкреслив директор Центру суспільних відносин.

Однак, зауважує він, не варто вважати, що такими наслідками може бути імпічмент, адже для американської політичної системи імпічмент – це важка кризова ситуація.

«Навряд чи в умовах нинішнього політичного протистояння всередині Республіканської партії справа дійде до імпічменту. Адже для цього президент США має здійснити таку помилку, яку не можна буде вирішити іншими політичними інструментами, окрім як імпічментом», – підсумував Євген Магда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:34 :11