понеділок, 13 листопада, 2017, 17:37 Суспільство
Стипендію імені Вацлава Гавела здобув український журналіст Гліб Жаворонков
Гліб Жаворонков. Фото: radiosvoboda.org
Гліб Жаворонков. Фото: radiosvoboda.org

Журналістську стипендію імені Вацлава Гавела від «Радіо Вільна Європа»/»Радіо Свобода» на 2017-2018 академічний рік з України отримав Гліб Жаворонков.

Жаворонков прийшов до журналістики з громадянського суспільства і відеовиробництва. Створював репортажі, культурні проекти, прямі ефіри для «Громадського ТБ Одеси», пояснювальні відео й антикорупційні розслідування для некомерційних організацій, вів політично-розважальний відеоблог. Стипендіат зосереджений на антикорупційній тематиці, матеріалах, що допомагають суспільно-політичній обізнаності, використовує сучасні форми мультимедіа і документальний стиль оповідання.

Стипендія імені Вацлава Гавела дає можливість журналістам працювати під керівництвом фахівців «Радіо Вільна Європа»/»Радіо Свобода» у штаб-квартирі у Празі, а також у місцевих бюро. Мета стипендії – підтримка перспективних журналістів із країн, де є проблеми з вільними і незалежними засобами інформації, у продовженні професійної діяльності на підтримку плюралізму.

Конкурс на стипендію оголошувався п’ятий рік поспіль, з 2013 по 2016 роки її отримували Наталка Седлецька, Ольга Мальчевська, Сафіє Абляєва та Ярослава Куцай.

Стипендія імені Вацлава Гавела – це спільна ініціатива «Радіо Вільна Європа»/»Радіо Свобода» і Міністерства закордонних справ Чехії.

Взяти участь у програмі можуть журналісти з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, повідомляє «Радіо Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:20:41