понеділок, 13 листопада, 2017, 9:21 Економіка
Серед студентів технічних вишів шукають таланти. Новатори поїдуть до Кельна
<nbsp;>

10 листопада у київському Національному університеті харчових технологій стартував проект благодійного Фонду Бориса Колесникова «Харчові технології – 2018».

Конкурс розрахований на студентів 1-5 курсів профільних вишів, які планують реалізувати себе в харчовій галузі, мають власні розробки, ідеї щодо розвитку напрямку. Найкращі проекти відберуть члени журі після їх презентації. Всього визначать 30 переможців. Вони поїдуть на Міжнародну кондитерську виставку технологій кондитерської промисловості ISM 2018 до німецького Кельна. Тож не випадково, організатори проекту обрали саме кондитерський напрямок.

Ректор Національного університету харчових технологій Анатолій Українець впевнений: «Такі проекти стимулюють студентів. Це імпульс почати кар’єру, а для переможців можливість побачити передові технології», – прокоментував Анатолій Українець.

Зацікавлені в таких проектах і вітчизняні виробники, адже їм потрібні нові обличчя, які мають можливість обмінюватися досвідом на міжнародному рівні. А саме переможці конкурсу поїдуть за кордон здобувати нові знання, черпати натхнення. Серед членів журі і директор департаменту якості компанії «Конті» Микола Данько. Він переконаний: «Вся країна зацікавлена в нових спеціалістах».

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватися на сайті Фонду до 10 грудня. У першому етапі участь приймуть всі охочі студенти, які саме пройшли цю реєстрацію. Аби перейти до другого етапу, студентам потрібно буде написати мотиваційне есе, в якому вони і розкажуть, чому обрали свій фах, харчову галузь. Найкращі роботи підуть далі. За десять днів до фіналу їх авторам повідомлять тему. Свої проекти вони презентують до Нового року. А вже в січні переможці відвідають Німеччину.

Такі освітні конкурси Фонд організовує для студентів саме технічних спеціальностей. Президент Фонду Борис Колесников пояснює: «Завдання Фонду – виховати нове покоління технічно освічених фахівців, допомогти їм втілити професійні мрії у життя».

<nbsp;>

На сьогоднішній день на сайті організації проходить реєстрація учасників ще у двох проектах – «Авіатор» та «Архітектор». Нагородою переможцям у цих конкурсах буде поїздка на авіафорум Фарнборо до Лондона та архітектурний тур до Дубаю. До кінця року проявити себе зможуть також програмісти, майбутні аграрії і моряки. Для них організують окремі проекти. Переможці поїдуть на профільні форуми до Європи та Японії. ®

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:52:48