понеділок, 13 листопада, 2017, 17:54 Регіони
На Волині суд повернув громаді 13 га землі

Громаді села Гаразджа неподалік Луцька повернули земельну ділянку водного фонду площею 13 гектарів, якою незаконно користувався мешканець облцентру Волині.

Сільрада чомусь не вживала заходів для повернення ділянки, – повідомили IA ZIK у прес-службі прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що наприкінці січня 2012 року між сільською радою та громадянином було укладено договір оренди цієї земельної ділянки, на якій розташовані водойма, сіножаті та дамба.

Орендував її чоловік для ведення рибного господарства, проте умови договору оренди виконував неналежно, орендної плати систематично не сплачував. А після закінчення дії договору у лютому 2017 року земельну ділянку громаді не повернув, продовжуючи її використовувати без будь-яких правових підстав.

Через такі дії орендаря не надходили кошти до місцевого бюджету, а ділянку було неможливо передати в оренду іншим особам. Сільрада ж не вчиняла жодних дій, аби повернути земельну ділянку.

В ситуацію втрутилася прокуратура.

Луцький міськрайонний суд, задоволивши позовні вимоги прокурора в повному об’ємі, зобов’язав громадянина сплатити заборговану орендну плату та повернути земельну ділянку водного фонду громаді. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 02:11:29