понеділок, 13 листопада, 2017, 18:01 Суспільство
Львівський музей «Територія терору» збирає фото з Революції Гідності для виставки

У Львові Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія терору» розпочинає ініціативу зі збору світлин, зроблених на Майдані безпосередніми його учасниками. Отримані фото увійдуть до майбутньої фотовиставки музею, присвяченої подіям Революції Гідності.

Про це повідомляє офіційний сайт музею.

«Якщо у вашому домашньому фотоархіві є світлини, які символізують для вас переломні моменти Євромайдану, передають тогочасну атмосферу, дають відповіді на питання, чим Майдан був для мене – на яких зображено вас, ваших друзів, звичайних перехожих, активних учасників протестів чи просто панорамні фото місць протистоянь, – надсилайте їх нам», – зазначають представники музею.

Кожен може відправити до десяти знімків. Музей залишає за собою право на відбір світлин, які увійдуть до фотовиставки. Окрім того, можна передати особисті майданні артефакти, які доповнять виставку. Долучитись може учасник Майдану із різних куточків України та світу.

Надсилати фотографії потрібно на електронну скриньку territoryterror@gmail.com. До фото необхідно додати текстовий документ з наступною інформацією: прізвище та ім’я автора фото або інформацію про джерело, контактний номер телефону, орієнтовна дата та місце зйомки, підпис до фото та (за бажанням) історію його появи.

Прийом фоторобіт триватиме до 30 листопада. Відкриття фотовиставки планується у середині грудня на території музейного комплексу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 07:21:47