понеділок, 13 листопада, 2017, 23:02 Політика
Кузьмук: У нас навіть немає держпрограми розвитку ЗСУ

У нас немає не тільки військової доктрини, у нас не має й погодженої та затвердженої програми розвитку Збройних сил України.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив генерал армії України, міністр оборони України у 1996 - 2001, 2004 - 2005 рр. Олександр Кузьмук, відповідаючи на запитання ведучої, чому на його думку Україна досі не написала військову доктрину.

«Її ж треба писати, треба погоджувати. От скільки часу нам голову морочили з законом про деокупацію. 3 місяці кожного дня розказували казки, що от, вже на 99% він готовий. Три місяці його ніхто не вносив, поки не об’їхали усіх, не узгодили, а тепер верещимо, що ми незалежні. Але сьогодні його немає. Він лише у першому читанні» , – розповів Олександр Кузьмук.

Ведуча програми також запитала у екс-міністра оборони, яким чином Україна може будувати успішну армію, якщо у нас не має військової доктрини та концепції розвитку армії. На що Кузьмук відповів:

«У нас немає не тільки доктрини, у нас не має й погодженої та затвердженої програми розвитку Збройних сил України», – наголосив гість програми.

Водночас генерал армії додав, що розвиток ЗСУ залежатиме й від того, як швидко в Україні закінчиться війна.

«Від мене багато не залежить, але я ставлю перед собою більш конкретне завдання – вийти на стандарти НАТО. А це ми можемо, хоча стандарти НАТО це не так вже й просто»,– зазначив Олександр Кузьмук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:05:51