понеділок, 13 листопада, 2017, 23:20 Події
Кузьмук про Колмогорова: З «легкої руки» захиснику відразу дали 13 років

У справі прикордонника Колмогорова не варто було робити поспішних висновків і давати зразу 13 років тюрми. Ця справа потребувала грунтовнішого розслідування.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив екс-міністр оборони Олександр Кузьмук.

«Не можу погодитись, коли коментують цю подію і за одну секунду дають вирок. Я про це знаю з вересня 2014 року. Мені не відомий хід розслідування, але я пам'ятаю як це було. Що там слідчі «несли» мені не відомо. Зразу дати 13 років цьому захиснику, який ризикував своїм життям, виконував наказ, було не правильно. Тут треба інструкції подивитись і які завдання ставили, а так «з легкої руки» дати 13 років. Це має моральний вплив на всіх військовослужбовців», – зазначає Кузьмук.


Зокрема, екс-міністр оборони пригадав як все відбувалося. Він зауважив, що тоді була напружена ситуація, прикордонники брали участь у бойових діях, були втрати. Для того, щоб давати якусь оцінку цій справі потрібно вивчити її і проаналізувати всі чинники.

«Це був Маріуполь, прикордонний загін, де цей хлопець служив брав участь у боях. Перед тим були великі втрати прикордонників, два бойових кораблі були потоплені пострілами з узбережжя. Трагедія сталася практично на другий день, коли автобус з прикордонниками резервної групи висувались в Маріуполь, вони потрапили в засідку і загинуло 6 прикордонників. І якраз на блокпостах і інших видах бойових дій брали участь прикордонники, зокрема і Колмогоров. І от вони побачили машину, яка подавала світлові сигнали, попередили їх, щоби вони стояли на місці для огляду і ця машина зривається з місця і їде на них. Скажіть мені, що прикордонники повинні були робити?», – запитує гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 03:46:33