понеділок, 13 листопада, 2017, 8:30 Економіка
Курс біткойна упав майже на третину
Bitcoin. Фото: Pixabay
Bitcoin. Фото: Pixabay

Курс біткойна, який обновив минулої середи історичний максимум, тепер різко знижується. За вихідні криптовалюта подешевшала на 10%, а загальне падіння менше ніж за тиждень склало 29%.

Про це пише РБК.

Як повідомляє агентство Bloomberg, в понеділок вранці курс біткойна знизився до $ 5605, що на 29% нижче за історичний максимум в $ 7882, зафіксованого 8 листопада. До п’ятниці падіння склало $ 1000, а за вихідні воно посилилося.

Аналітики Bloomberg пояснюють це тим, що інвестори переключилися на альтернативний засіб – біткойни кеш. Криптовалюта, яка відокремилася від біткойна в серпні, подорожчала з п’ятниці на 40%, а в неділю коштувала вже $ 2426. Однак на торгах у Гонконгу вранці в понеділок її курс впав до $ 1379.

Як пояснює Bloomberg, на біткойни кеш інвестори переключилися через більший розмір блоку цієї криптовалюти. Технічно це дозволяє швидше проводити транзакції і знизити розмір комісійних. У той же час прихильники біткойнів виступали проти збільшення розміру блоку, оскільки побоювалися, що це підірве децентралізовану природу криптовалюти і знищить ідею, яка лежала в її основі.

«Відбувається накачування Bitcoin Cash, – заявив головний виконавчий директор базується в Гонконгу біржі криптовалюта BitMEX Артур Хейз. – Це, очевидно, скоординовані дії певних осіб, особисто зацікавлених у Bitcoin Cash».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:54:31