понеділок, 13 листопада, 2017, 22:40 Політика
Екс-міністр оборони пояснив, що завадило Україні 2005-го вступити до НАТО

Пам’ятаєте, Бухарестський саміт де Путін сказав, що Україна – це не держава, це штучно створена країна. Він казав це усім своїм колегам. А росіяни мають столітній дипломатичний досвід, тому й переконали, що не треба, що ще зарано.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів генерал армії України, міністр оборони України у 1996 – 2001, 2004 – 2005 рр. Олександр Кузьмук, відповідаючи на запитання ведучої, чому у 2005 році Україна не вступила до НАТО.

Екс-міністр оборони України радить шукати відповідь на запитання, чому Україна у 2005 році не вступила до НАТО у Бухарестському саміті.

«Тоді Путін сказав, що Україна – це не держава, це штучно створена країна. Він казав це усім своїм колегам. Адже росіяни мають столітній дипломатичний досвід, тому й переконали, що не треба, що ще зарано, що тоді відносини з Росією будуть погіршуватися. І це зіграло свою роль», – заявив Олександр Кузьмук.

За його словами, сьогодні Україна допускаємося подібної помилки – не вирішує питань зі своїми країнами-сусідами.

«Ми вирішуємо питання зі США, з Францією, Німеччиною, але ми залишилися без сусідів, які б нас підтримували. Адже з кожним із наших сусідів у нас чвари. Ми не будували відносин зі слов’янськими державами, а могли б, ми не будували відносин із православними країнами, а могли б. І це би була наша підтримка. Тому це помилка», – акцентував Олександр Кузьмук.

Читайте також, Кузьмук: Ми можемо вийти на кордони з РФ, але треба усе знести з лиця землі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:06:07