понеділок, 13 листопада, 2017, 12:26 Суспільство
«Добрий ZIK» здійснив мрію жінки, яка безкоштовно перевтілює інших

Половину свого життя власниця салону краси Олена Купчик робила те, чого від неї очікували близькі. Та згодом вона вирішила піти власним шляхом – жінка створила проект «Перевтілення», де безкоштовно допомагає іншим жінкам вдосконалити їхню зовнішність.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

Олена Купчик – успішна власниця салону краси на Золочівщині, хороша мати та дружина. Проте ніхто й не здогадується що жінка ховає за маскою впевненості.

«У рідному Золочеві багато людей думають, що я – «барбі». Тут у мене нема подруг, із якими можу поділитись тим, що на душі. Проте, безумовно, мене оточують гарні люди», – говорить героїня проекту.

До дев‘ятнадцяти років Олена жила не своїм життям, а таким, яке для неї вигадали близькі. Батьки хотіли, щоб жінка обрала професію медика, тому й відправили дівчину до вузу освоювати саме цей фах.

«Ми з дружиною хотіли, щоб в сім‘ї був медик. Тому намовили доньку до навчання на такому напрямку», – пригадує батько Олени Богдан Наливайко.

«Я майже все життя робила те, що від мене очікують, старалась не розчарувати. Щиро кажучи, навіть боялась сказати татові про закінчення факультету «стоматології», бо все ж він надіявся на лікуючого медика», – додає Олена Купчик.

Та заручившись підтримкою чоловіка, Олена перестала зважати на думку оточення, покинула роботу стоматолога і зайнялася улюбленою справою – косметологією. Там вона нарешті почувалася на своєму місці. Жінка працювала не покладаючи рук, а вдома на неї чекав коханий чоловік та діти. Все було гаразд, але три роки тому Олена дізналась, що у її батька рак.

«Не давали жодних шансів, що він житиме. Я перебувала, наче у тумані, тоді дала собі певні обіцянки. Слава Богу, тато вилікувався, а ми повірили у чудо. Після цього мені захотілось допомагати іншим людям», – розповідає Олена.

Відтоді жінка у власному салоні започаткувала проект «Перевтілення», де безкоштовно змінює жінок, які не можуть собі цього дозволити. Вона телефонувала у соціальні служби, сама шукала малозабезпечених жінок або з багатодітних сімей, іноді «ловила» дівчат просто посеред вулиці.

«Спочатку було складно, бо люди не вірили, що це може бути безкоштовно. Але Олена не опускала рук і це дало свій результат», – каже чоловік героїні програми Юрій Купчик.

«Зробивши мені гарну стрижку, укладку, макіяж, Олена створила справжнє перевтілення. Я спочатку дуже не хотіла цього, боялась, що щось не вдасться. Але зараз дуже вдячна цій жінці за такий подарунок і поштовх», – ділиться враженнями одна із «перевтілених» жінок Надія Черко.

Олена Купчик не хоче зупинятись на своєму проекті. Вона мріє познайомитись із відомою психологинею Світланою Керімовою, аби перейняти від неї досвід. Адже героїня проекту хоче перевтілювати жінок не лише зовнішньо, а й внутрішньо. Журналісти «Доброго ZIKу» відгукнулись на таке бажання і влаштували їм зустріч, на яку Олені довелось помандрувати аж до Одеси.

«Залюбки працюватиму із Оленою. Вона дуже цікава, гадаю, завдяки їй, я дізналась щось про себе. Дуже хочу, щоб ця жінка зрозуміла, як саме реалізує свою головну ціль», – наголосшує Світлана Керімова.

«Я дуже вдячна проекту за організовану зустріч. Для себе я зрозуміла, що потрібно вірити і не боятись мріяти. Тому що страх може стати перешкодою всьому», – додає героїня проекту Олена Купчик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 01:06:43