неділя, 12 листопада, 2017, 6:44 Політика
Балога: Після інавгурації Президент мав домовлятися про повернення територій, а не починати війну

Рано чи пізно нам таки доведеться сісти із Путіном за стіл переговорів. Адже без Росії ми просто не зможемо вирішити питання Донбасу.

Таку думку в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» (на телеканалі ZIK) висловив народний депутат Віктор Балога.

«Я проти висловлювань, що на одну частину України впливають США, а на іншу – Росія. На нас немає впливати жодна із цих держав – ми повинні самі наводити лад у себе вдома», – наголосив Балога.

Тож, на його думку, після інавгурації перед Порошенком стояли різні шляхи вирішення проблеми Донбасу, та й ситуація тоді була на багато кращою, ніж зараз.

«Донецьк та Луганськ тоді були ще українськими. Тож, думаю, ми добре не поміркували над тим, як зняти це питання із порядку денного. Певним чином, відповідальність за події, які потім відбулися, лежить і на Центрі», – переконаний нардеп.

Адже, за його словами, коли Порошенко приступив до виконання президентських обов’язків, швидше за все, потрібно було «не починати війну», а сідати за стіл переговорів.

«Потрібно було сідати і домовлятися, як зняти ту ескалацію, яка почалася після зміни влади в Україні», – наголосив Балога.

Мовляв, президент мусив думати про цілісність держави, а не про те, що українці обрали його після обіцянок виграти АТО.

«Навіть якщо б він попрацював з півроку, але при цьому б зберіг територію, думаю, він би повністю виконав свої функції. Адже питання полягало в тому, щоб покласти власний авторитет заради миру і збереження територій. Це важливіше будь-якої посади і особистості», – підкреслив депутат.

За його словами, колись нам таки доведеться сісти із Путіним за стіл переговорів. Мовляв, як би там не було, та без Росії ми не зможемо вирішити питання Донбасу.

«Якщо вони вміють і торгувати із РФ та під час війни домовлятись про те, що їм вигідно, то чому все ж таки, не вирішити питання України на сході?», – дивується Балога.

Адже, у першу чергу, нам має допомогти не США чи Німеччина, а ми самі.

«Так чи інакше, та мусимо сідати за стіл переговорів із Росією. У нас просто немає іншого шляху», – підкреслив Віктор Балога.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:45:13