субота, 11 листопада, 2017, 12:21 Політика
ZIK – на другому місці серед інформканалів
ZIK – другий серед інформканалів
ZIK – другий серед інформканалів

За результатами телеперегляду у п’ятницю, 10 листопада, телеканал ZIK із часткою 0,88% за цільовою аудиторією «Україна 18+» посів друге місце серед інформканалів, випередивши NewsOne, «Прямий», «UA: Перший», «Еспресо», «5-й канал» та «Канал 24».

Серед лідерів телеперегляду на ZIKу – прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти». Так, вчора частка проекту за ЦА «Україна 18+ міста 50+» склала 3,7%.

Також проект «Zіткнення» з ведучою Роксаною Руно послідовно демонструє зростання свого рейтингу.

Окрім того, утримують першість за рейтинговими показниками програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Зазначимо, ZIK показує позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом. Зокрема, у минулому місяці телеканал суттєво зміцнив рейтингові показникик – середньоканальна частка ZIKу зросла до 0,44%.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 11:36:39