Новини » Політика 11 листопада, 2017, 4:22
Європейські країни використовують «кремлівські прийоми», – І.Геращенко

Країни-сусіди України використовують «українське питання» у власних інтересах, застосовуючи при цьому «кремлівські прийоми».

Про це заявила віце-спікер парламенту Ірина Геращенко в інтерв’ю «5 каналу».

«Власне, я би визначила тут дві проблеми. Перше – ми дійсно маємо сьогодні проблему націоналізму в дуже багатьох країнах. Друге – ми бачимо наші найближчі партнери і сусіди – і Угорщина, і Сербія, і Польща часто об’єднують свій внутрішній електорат на фоні такої боротьби за все польське, угорське, шукаючи тему назовні. Це, до речі, такий дуже «кремлівський прийом», і прикро, що його використовують європейські країни», – зазначила Геращенко.

Також віце-спікер парламенту пояснила мету таких дій на політичній арені.

«Дійсно, є спроби наших найближчих сусідів використовувати внутрішні свої проблеми, у тому числі підготовку до виборів, для того, щоби просто шукати назовні (не ворога, звичайно), а противника. Якісь такі теми. І навіть «противник» тут – не дипломатичне слово, але шукати тему, навколо якої можна об’єднувати свій внутрішній електорат», – пояснила вона.

Нагадаємо, на тлі жорстких заяв з боку представників польської влади на адресу України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання консультаційного комітету президентів України та Польщі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:09 :32