субота, 11 листопада, 2017, 23:55 Політика
У БПП і «Народного фронту» нема політичного майбутнього, – Віктор Балога

Чинна офіційна коаліція «Народного фронту» та БПП зробила багато поганого для країни. Тому у перспективі на рік-два ці провладні сили, так як і попередні, очікує вихід на пенсію.

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Балога в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK).

«Та робота, яку ми свого часу налагодили в державі на поповнення державної казни, була зламана у 2010 році. Однак схеми, які налаштував Янукович разом із командою, сьогодні насправді не зламані, а продовжують грабувати країну під керівництвом інших управлінців», – зауважив Балога.

Політик констатує, що сьогодні керівництво держави працює не на Україну та громадян, а на збагачення певної групи осіб у державі.

«Чинна офіційна коаліція «Народного фронту» та БПП зробила багато поганого для країни. Натомість надія на них була велика. Тому у перспективі на рік-два, якщо не буде форс-мажорних обставин, ці провладні сили, так як і попередні, очікує вихід на пенсію. БПП, якщо і зайде в парламент, то це буде незначне представництво. Але, загалом, у них немає політичного майбутнього», – певен депутат.

Відтак він сподівається, що на чергових виборах українці будуть уважніше дивитися, кого обирати. І зважатимуть на те, хто що зміг зробити корисного для держави, а не хто як гарно говорить.

«Я щиро сподіваюся, що такі особи, як Порошенко, Яценюк та інші з їхньої компанії більше не будуть обраними на вищі посади в державі. Адже за три роки ці політики нічого не зробили для того, щоб країна рухалася вперед», – підсумував Віктор Балога.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:45:33