live
Новини » Економіка 139

S&P підтвердило кредитний рейтинг України на рівні «B-»

Агентство Standard&Poor’s Global Rating підтвердило довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України в іноземній і національній валюті на рівні «B-».

Про це повідомляє РБК.

Також, S&P підтвердило короткостроковий суверенний рейтинг країни в національній та іноземній валютах на рівні «В». Прогноз по рейтингах «стабільний».

«Стабільний прогноз відображає наше сподівання, що український уряд буде вдаватися до офіційної підтримки кредиторів протягом наступних 12 місяців після проведення необхідних фіскальних, фінансових і економічних реформ», – сказано в повідомленні.

Зокрема, агентство очікує, що Верховна рада зможе провести ключові реформи, тим самим виконавши зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) і отримати від нього новий транш. Раніше МВФ вказував, що Київ повинен змінити закон про приватизацію, провести пенсійну реформу, створити антикорупційний суд і врегулювати ціни на газ.

S&P попереджає, що в разі, якщо Київ не виконає вимоги МВФ і таким чином не зможе отримати новий кредит, агентство знизить рейтинги держави.

 

Loading...
Loading...
Loading...