субота, 11 листопада, 2017, 2:45 Політика
Політик розповів, яку загрозу несе відсутність зв’язку між нарахуваннями пенсій і внесками

Через відсутність зв’язку між нарахуваннями пенсій і внесками наступні популісти можуть збільшити дефіцит Пенсійного фонду зі 140 до 280 мільярдів гривень. За цей популізм заплатить нинішнє і майбутнє покоління.

Про це заявив народний депутат VI-го скликання, директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак вефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Які слабкі сторони нової пенсійної системи. Зараз немає зв’язку між нарахуваннями і внесками. Що це означає? Знайдеться якийсь наступний популіст, який проголосує про зниження ставки єдиного соціального внеску ще вдвічі. Інший популіст пролобіює повернення до коефіцієнту 1,35 і дірка, яка зараз складає 140 мільярдів стане діркою у 280 мільярдів. Ці гроші підуть за рахунок платників податків. За цей популізм заплатить нинішнє і майбутнє покоління. Тобто ми стріляємо в майбутнє покоління», – переконаний директор Інституту розвитку територій.

Також, за словами Юрія Ганущака, у системі не враховується актуальний вік проживання на пенсії. Зараз це в середньому до 78 років. Він вважає, що це треба обов’язкового врахувати і переходити до умовно-накопичувальної системи.

«Тепер, які сильні сторони. Недвозначно сказано: якщо не працюєш, не платиш внески, то не будеш мати пенсії. Зараз пішов дуже серйозний сигнал для заробітчан. Тим можеш заробляти гроші там, але плати внески у пенсійний фонд тут і ти будеш мати хорошу пенсію. Я вам скажу, що найбільш гарантований захист ваших грошей у майбутньому це Пенсійний фонд», – запевнив пан Ганущак.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 04:13 :12