Новини » Суспільство 11 листопада, 2017, 9:15 блоги
На добре здоров’я. Час калини
Тетяна Козирєва
Журналіст, у сфері особливих зацікавлень якої – медицина
Фото автора
Фото автора

У сльотаве міжсезоння хворіємо всі, і нема на те ради. То ж пропоную доволі простий у приготуванні і відносно недорогий по грошах напій з калини та меду, котрий, поза сумнівом, придасться з метою профілактики, себто зміцнення імунної системи. Відповідно – зменшення ймовірності наразитися на застуду.

Повозитися із ним, звісно, трошки доведеться, але воно на те заслуговує. Відразу ж зазначу, що вже декілька років поспіль від середини жовтня до середини квітня це пиття не виводиться у мене з холодильника. П’ємо ми його по півсклянки тричі на день за півгодини до прийому їжі. Мені і моїм рідним смакує. Скажу більше: зауважую, що застуджуємося значно рідше. Це правда.

А щоби переконати в тому, що маю рацію, відповідно – стимулювати до споживання калини, звертаюся по консультацію до професора Львівського медичного університету, завідувача кафедри внутрішньої медицини №2 Олени Радченко.

«В плані вмісту вітаміну С калина належить до найкорисніших ягід, – розповідає Олена Мирославівна. – А особливо це має значення в такий період, як міжсезоння, восени, коли організм має перебудуватися від тепла до зими. У цей час є потреба у вищій кількості вітаміну С. Тому споживання калини має підґрунтя навіть з медичної точки зору. Друге питання – кому би це було показано? Напевно, в такий сезон це може бути показано практично кожній людині з метою підвищити опірність організму. Тим паче, що свіжих овочів і фруктів із достатнім умістом вітаміну С тепер уже бракує (бо те, що купуємо, певний час уже десь зберігається, а те, що готуємо, втрачає вітамін С через термічну обробку)».

Звісно, розпитую професора Радченко про протипоказання до застосування калини. За словами Олени Мирославівни, з пересторогою калину потрібно споживати людям, котрі мають проблеми із кишково-шлунковим трактом, особливо – з низькою кислотністю. Але це не означає, що від калини геть треба відмовитися – людина повинна спостерігати за своїм станом. Якщо виникли, припустимо, печія, відрижка чи здуття, то тоді від напою з калини варто відмовитися. Чи поміняти ягоду. Наприклад, на журавлину чи обліпиху.

Також пані професор нагадує про те, що такі вітамінні напої не можуть вважатися базовим лікуванням – споживання їх допоможе запобігти застудному захворюванню.

А тепер, власне, про процес приготування корисного пиття.

На літр напою потрібно один «віничок» калини. Ягоду добре мию під проточною водою, підсушую і віддушую у миску чи тарілку через друшляк, отже сік у мене – окремо, кісточки (а їх викидаю) – теж окремо. Сік переливаю у літрову банку, доливаю до верху слоїка охолодженої перевареної води і додаю ложку меду, щоби знівелювати запах калини, котрий аж ніяк не усім (мені – в тім числі) подобається. Оце і все. Напій готовий.

Фото автора
Фото автора

До слова: калина корисна всім, хто потерпає від серцево-судинних захворювань, позаяк вітамін С тонізує, зміцнює і навіть очищує стінки судин. Знову ж таки нагадую: споживання ягоди не замінює базового лікування, призначеного терапевтом, неврологом чи сімейним лікарем.

То вітамінізуйтеся і будьте мені здорові. Природа – мудра. Ми, сподіваюся, – також.

Читайте також: На добре здоров’я. Одну хворобу лікують, а другу – провокують

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 21:37 :51