Новини » Політика 11 листопада, 2017, 1:40
Ми не настільки заможні, щоб утримувати такий Пенсійний фонд, – нардеп

Аби скоротити дефіцит Пенсійного фонду треба змінити механізм його існування. Ми не настільки багаті, аби тримати там таку кількість людей.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель заявила в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK відповідаючи на запитання, чи дефіцит у Пенсійному фонді спровокований низьким рівнем сплати єдиного соціального внеску.

«Дефіцит Пенсійного фонду можна скоротити змінивши механізм існування фонду. Ми не настільки багаті, аби тримати таку кількість людей і витрачати таку суму коштів. Найголовніше в кожній країні, щоб людина працювала», – переконана пані Кужель.

Гостя програми нагадала, що найголовніший дохід, на якому тримається будь-яке місцеве самоврядування це податок з доходів громадян.

«Коли я впроваджувала єдиний податок, це я його автор, мене тоді підтримав президент. Тоді спочатку всі були проти. Ви знаєте скільки отримував прибутку бюджет? З кожного підприємця по 5 гривень. Коли поставили 20-200 гривень, тоді до бюджету надійшло в 5 разів більше коштів. Вони сплачували з цих сум єдиний податок, який Фонд до цього часу жодного разу не отримував. Він отримував його тоді, коли стояли всі підприємства. Ці люди вийшли з тіні і зареєструвались. Поїдьте по містах, всі перші поверхи відремонтовані – це зробив малий середній бізнес. Їм потрібно подякувати. Середній бізнес зробив дві революції. Це люди, які відстоюють і тримають демократію в країні», – зауважила народний депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 04:56 :56