Новини » Політика 11 листопада, 2017, 1:20
Купрій: Фіксація порушень не впроваджується, бо немає людей, які готові ділитися награбованим

Вже два роки не впроваджуються норми закону, який приймала Верховна Рада ще два роки тому щодо обов’язкової відеофіксації та фотофіксації. Щодо цього є такі думки, що є певні люди, які не знають де розпилити ці мільярди, гроші на впровадження, не можуть знайти людей, які поділяться награбованим, тому й це не впроваджується.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

Зазначимо, що Міністерство внутрішніх справ України запропонувало парламенту на законодавчому рівні внести зміни до правил дорожнього руху.

Зокрема, йдеться про фото- і відеофіксацію порушень ПДР, обмеження швидкості руху в населених пунктах з 60 до 50 км/год, збільшення штрафу за керування транспортним засобом без прав в 20 разів і встановлення дворічного терміну водійського посвідчення, отриманого вперше.

Нардеп Віталій Купрій зазначив, що головне у цій ситуації – не затягнути паски, або змусити когось більше платити, а забезпечити безпеку на дорогах.

«До речі, ніякої системності у цьому законопроекті я не бачу. От якщо би ми виконали дійсно норми того закону, який приймала Верховна Рада ще два роки тому щодо впровадження обов’язкової відеофіксації, фотофіксації, виміри, які фіксують підвищення швидкості на дорогах, але скажіть, чому ці речі вже два роки не впроваджуються? Закон є, але є такі думки, що є певні люди, які не знають де розпилити ці мільярди, гроші на впровадження, не можуть знайти людей, які поділяться награбованим, тому й це не впроваджується» – заявив Віталій Купрій.

Але з іншого боку, як наголосив нардеп, повинні бути системні зміни, а не тільки посилення відповідальності.

«Також тут постає питання щодо якості доріг. От заїдьте в Угорщину з України і ви побачите, як вночі там легко їхати. Там дійсно безпечніше на дорогах. Я жив чотири роки в Австралії і там, коли водій втомлюється, щоб вони зупинялися і не наражали на небезпеку оточення, створені пункти безкоштовного чаю, кави і це за рахунок держави!», – наголосив Купрій.

Народний обранець додав, що проблеми із порушенням ПДР в Україні – це системна та комплексна проблема, тому для її вирішення має бути стратегічне бачення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 10:21 :20