субота, 11 листопада, 2017, 23:20 Політика
Балога: На виборах буде велика боротьба за електорат Сходу

Наступних парламентських виборів будуть великі потуги та серйозні фінансові вливання, щоб отримати східний електорат колишніх регіоналів. До того ж, і Президент Порошенко сьогодні виглядає досить «біло-блакитним».

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Балога в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK).

«Якщо дивитися на те, яким може бути наступний парламент, і які фінансові вливання йдуть у розкрутку політичних проектів, які так чи інакше асоціюються із східним сусідом, то боротьба за електорат колишньої «Партії регіонів» буде велика», – зауважив Балога.

Відтак, пояснює депутат, якщо Президент технічно налаштується на те, щоб у наступному парламенті була представлена так звана біло-блакитна більшість, то така ситуація є цілком реальною.Якщо ж Президент не підтримає таку ініціативу, то цього ніколи і не станеться.

«Дивлячись на ті союзи, які Порошенко сьогодні створює в парламенті, зокрема з такими силами, як «Воля народу», «Відродження», то стає все зрозуміло. Адже в тих ситуаціях, коли голосування є кричним для Президента, то колишні регіоналівці – «Опоблок», завжди голосує щонайменше складом у півфракції, а то і всією фракцією», – констатував народний депутат.

Політик підсумовує, що за таких умов неприпустимо стверджувати, що в Україні є демократичний парламент.

«У парламенті вже давно немає коаліції демократичних сил. Коаліція сьогодні – це абсолютна «ширка», адже Порошенко вміє домовлятися з усіма. Тому реальна парламентська більшість – це сміття, яке зібралося у парламенті, і де підголосовують колишні регіонали.

Відтак ті гасла, які були на Майдані, і заради яких досі помирають десятки людей на Сході, політики вже давно забули. Адже зробити такі політичні союзи на третьому році після революції – це повний цинізм», – наголосив Віктор Балога.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 10:46:33