п'ятниця, 10 листопада, 2017, 3:46 Спорт
Збірна Хорватії з футболу розгромила Грецію у першому матчі плей-оф до ЧС-2018
Гравці збірної Хорватії з футболу святкують забитий гол у ворота  збірної Греції. Фото: twitter.com/EuroQualifiers
Гравці збірної Хорватії з футболу святкують забитий гол у ворота збірної Греції. Фото: twitter.com/EuroQualifiers

Національна футбольна команда Хорватії на своєму полі у Загребі з переконливим рахунком 4:1 перемогла збірну Греції у першому матчі плей-оф до чемпіонату світу-2018.

Хорватія розгромила Грецію у першому матчі плей-офф до чемпіонату світу

Збірна Хорватії перед початком матчу у Загребі / European Qualifiers

Футбол. Чоловіки. Плей-оф до Чемпіонату світу-2018. Перший матч

Хорватія – Греція – 4:1 (3:1)

9 листопада. Початок – 21:45. Загреб. Стадіон «Максимір». 30 013 глядачів.

Головний арбітр: Джанлука Роккі

Хорватія: Субашич, Віда, Калінич (Ребіч 75), Брозовіч, Модріч (Пашаліч 89), Крамаріч (Влашич 82), Ракітич, ​​Ловрен, Перішич, Стрініч, Врсалько

Греція: Карнезіс, Самаріс (Тахцидіс 62), Стафілідіс (Бакасетас 72), Папастатопулос, Мітроглу, Фортуніс, Зека, Ціоліс, Пападопулос, Дзавеллас, Маніатіс (Рецос 46)

Голи: Модріч 13 (пенальті), Калінич 19, Перішич 34, Крамаріч 48 – Папастатопулос 30

Попередження: Карнезіс 11, Зека 21, Бакасетас 78

Основний захисник збірної Греції Костас Манолас не поїхав до Загребу через дискваліфікацію від ФІФА, оскільки на думку працівників футбольної організації гравець «Роми» спеціально отримав жовту картку в рамках дев’ятого туру відбору, пише football24.ua.

Перший гол для Хорватії забезпечив грек Карнезіс. Воротар «Уотфорда», отримавши пас від власного гравця, занадто довго думав, що йому робити з м’ячем. Калініч ледве сферу не відібрав, і Карнезіс вимушений був збивати Ніколу – пенальті реалізував Модріч.

Через шість хвилин екс-гравці «Дніпра» організували другий гол. Захисники гостей неуважно зіграли з Калінічем, який п’ятою замкнув простріл від Стрініча.

На 29 хвилині Домагой Віда вибив на кутовий небезпечний простріл «синіх». Після подачі з стандарту Сократіс Папастопулос скоротив відставання. Але інтрига тривала лише три хвилини – це Перішич замкнув подачу від Врсалько.

Наприкінці першого тайму Карнезіс протягом кількох секунд парирував два непрості постріли від Крамаріча та Калініча.

У перерві тренер греків Скіббе змінив Маніатіса на захисника Ретсоса, але це не вберегло еллінів від ще одного пропущеного голу. На 49-й хвилині Стафілідіс подарував м’яча Врсалько, а Шіме віддав на вільного Крамаріча – 4:1. Після голу нападника «Хоффенхайма» суперники обмінялися небезпечними моментами (Крамаріч, Перішич – Мітроглу, Сократіс).

До фінального свистка господарі були ближчими до п’ятого голу, аніж греки до другого. Хорвати переконливо перемагають та майже забезпечують собі поїздку до Росії.