Новини » Політика 10 листопада, 2017, 18:16
Усі правоохоронні органи в країні мають заплямовану репутацію, – Віталій Купрій

Зараз в країні немає жодного чесного правоохоронного органу. І це є реальна політична та державна криза.

Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Руйнівна ситуація, яка сьогодні відбувається всередині коаліції, не вигідна ні БПП, ні «Народному фронту». Оскільки парламент після таких дій розвалиться, і буде переобраний із вдвічі меншою кількістю представників цих політичних сил», – зазначив Купрій.

Однак поряд з цим, пояснює депутат, заробити зайві кошти все одно хочеться, а тому політики ведуть різні підкилимні ігри.

«Наприклад, у мене є зафіксовані випадки, коли НАБУ розслідує справи проти Генпрокурора за весілля його сина. Натомість Генпрокурор розслідує зловживання керівника НАБУ Ситника за вояж у Лондон. Також у мене є справа голови НАЗК Корчак на Артема Ситника за неправомірне використання юристів. Але, в той же момент, є справа, де НАБУ розслідує зловживання НАЗК під час запуску системи е-декларування», – розповів про ланцюжок народний депутат.

Політик підкреслює, що таким прикладом намагається показати хаос, який є в правоохоронних органах країни.

«Зараз в нас немає жодного чесного правоохоронного органу, адже вони усі пов’язані між собою та заплямовані різними зловживаннями. Це є реальна політична та державна криза, тому потрібно переобирати абсолютно усіх посадовців та політиків», – певен Віталій Купрій.

Натомість народний депутат України Іван Крулько додає, що «розборки», які зараз відбуваються вже між новоствореними антикорупційними органами, дискредитують всю титанічну роботу, яка була зроблена задля їхнього створення.

«Ми дуже важко створювали органи, які покликані боротися з корупцією. І ті депутати, які реально стоять на захисті країни, вболівали за те, щоб цей процес відбувся.

Натомість «розборки», які зараз відбуваються вже між новоствореними антикорупційними органами, дискредитують авторитет країни й ту титанічну роботу, яка була виконана. Такими діями корупція ніколи не буде подолана, і у суспільства абсолютно зникне довіра до будь-яких інституцій державної влади», – підсумував Іван Крулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:19 :49